ازمیر

٫۲۹خرداد٫ ۱۴۰۰
۰ نظر

ازمیر
ازمیر به عنوان سومین شهر بزرگ توریستی و تجاری ترکیه از فرصت و امکانات زیادی برای زندگی و سرمایه گذاری برخوردار است. خرید خانه و آپارتمان های لوکس و مرفه دست دوم و نوساز ، خرید و فروش املاک تجاری ، خرید و ساخت و ساز زمین فرصت هایی است که تعداد زیادی از اتباع خارجی را مقیم این کشور کرده است.
موقعیت جغرافیایی و اقتصادی ازمیر این فرصت را برای مهاجران خارجی فراهم کرده است که به کار ، تحصیل و زندگی در مکانی امن و آرام و مرفه بپردازند.

خرید خانه در ازمیر
در سطح شهر و در محله های مختلف آپارتمان های شیک ، مرفه و لوکس و خانه و آپارتمان های دست دوم برای خرید و فروش به بازار املاک عرضه شده، خانه های کوچک ، شیک و مرفه و آپارتمان های نقلی و قشنگ در مجتمع های باشکوه با تمامی امکانات رفاهی و خانه های بزرگ تر در حواشی ازمیر وجود دارد که علاوه بر شیک و مرفه و نوساز بودن از هزینه مناسب و شرایط خوب برای خرید برخوردار هستند.

چرا ازمیر را برای مهاجرت انتخاب کنیم؟
زیرا میتوان از ازمیر به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص و دیدگاه مدرن و به روز خود بعنوان نزدیک‌ترین شهر ترکیه به فرهنگ غرب برای زندگی یاد گرد.
ازمیر با اقلیم بی‌نظیر اژه، نزدیکی به اقامتگاه‌های تابستانی، زندگی شهری امن، امکانات حمل‌ونقل، مراکز خرید و تفریحی، رستوران‌های باکیفیت، خدمات بهداشتی و درمانی، امکانات آموزشی، فعالیت‌های فرهنگی و هنری و مردم خوش‌رو و تحصیل‌کرده منطقه خوبی برای سرمایه گذاری شما عزیزان میباشد.
با خرید ملک، نه تنها سند مالکیت بلکه شهروندی ترکیه را نیز دریافت کنید!
شما میتوانید با کارشناسان فارسی زبان ما تماس گرفته و بصورت رایگان در این خصوص مشاوره دریافت نمائید.

پیام بگذارید