مجموعه خرید ملک با ارائه خدمات جامع خرید ملک و اقامت از ابتدا تا پایان ، به مراجعین خود کمک میکند تا خانه رؤیایی خود را پیدا کنند و با گرفتن اقامت به زندگی اید آل خود دست یابند.
خرید ملک بی طرفانه و به صورت کاملا حرفه ای راجع به املاک و اقامت کشور ترکیه اطلاعات ارائه می دهد ، با دریافت آگاهی کامل می توانید تصمیم کاملا درست در مورد خرید ملک خود برای سرمایه گذاری یا شیوه زندگی بگیرید. شبکه ارتباطات و روابط ما با توسعه دهندگان و دفاتر شریک اطمینان می دهد که خریدار در کل مراحل مورد توجه قرار گرفته تا با آرامش کامل برای خرید و اقامت تصمیم گیری نمایند.
فعالیت اصلی شرکت، ایجاد ارتباط نزدیک بین بازار ایران و کمپانی های بزرگ اروپایی و آسیایی می باشد. چنین ارتباط گسترده، این امکان را به ما داده تا برای هر نیازی از مشتریان یا پروژه های داخل کشور راه کار مناسب از کمپانی های مذکور داشته باشیم.
بزرگترین چالش مهاجرت، اطلاعات دقیق و مفید از کشور جدید است که میتواند در وقت و هزینه‌های شما به میزان قابل توجهی‌ صرفه جوئی گردد. تعداد زیادی از هموطنان عزیز روزانه از سراسر دنیا جهت خرید املاک و یا سرمایه گذاری با ما تماس میگیرند و هدف نهایی ما رضایت شما عزیزان و ارائه خدمات کامل در این زمینه است.
از شروع تا پایان با شما هستیم:
دسترسی به مراکز خرید، مترو و امکانات رفاهی دغدغه همه خریداران است. ما با سال‌ها تجربه، میتوانیم بهترین واحد‌های مسکونی یا تجاری را در اختیار شما قرار دهیم. دقت داشته باشید که با خرید ملک در ترکیه، علاوه بر اقامت دائم، سرمایه شما پس از گذشت مدتی‌ کوتاه با افزایش قابل توجهی‌ روبرو خواهد شد که همین مساله باعث علاقه بسیاری از هموطنان به خرید ملک در ترکیه شده است.
این شرکت قول میدهد با نظارت دقیق بر بازار و تبلیغ ملک با همکاری مستقیم با فروشنده به جای یک عامل دیگر یا منبع شخص ثالث ، بهترین ارزش را برای مشتریان ارائه دهد. ما یک تیم اختصاصی داریم که به طور مرتب رقبا را بررسی می کند و برای ما مهم است که به مشتریان خود بهترین قیمت و خدمات را در بازار ارائه دهیم.
بی طرفانه و به صورت کاملا حرفه ای راجع به املاک و اقامت کشور ترکیه اطلاعات کسب کنید ، با دریافت اطلاعات کافی می توانید تصمیم کاملا درست در مورد خرید ملک خود برای سرمایه گذاری یا شیوه زندگی بگیرید.
از شروع تا پایان راه با شما هستیم:
شبکه ارتباطات و روابط ما با توسعه دهندگان و دفاتر شریک اطمینان می دهد که خریدار در کل مراحل مورد توجه قرار گرفته تا با آرامش کامل برای خرید و اقامت تصمیم گیری نمایند.

 

خدمات ما قبل از فروش ملک و بعد از خرید ملک

مشاوره

خدمات قبل از فروش ملک در ترکیه

  • ارائه خدمات آنلاین
  • تور بازدید
  • ارائه توضیحات کامل درباره روند خرید ملک
  • کمک به دریافت وام مسکن در صورت تمایل شما
  • تهیه قرارداد فروش و کنترل سند و مراحل به نام شدن سند

خدمات قبل از فروش ملک در ترکیه

  • بیمه کردن ملک شما
  • بازکردن حساب بانکی
  • اجاره دادن ملک شما
  • خدمات مربوط به تمیز کردن و پرداخت قبض های آپارتمان شما 

چرا باید مارا انتخاب کنید؟

چون ما بهترین هستیم